AEK F.C. on Twitter: "Με τα χρώματά μας και τα Παιδικά Χωριά SOS στη φανέλα στον μεγάλο αποψινό αγώνα του Allianz Arena #UCL #MD4 #AEKFC #FCBAEK #aekfcseason2018_19 #aekfamily https://t.co/AIhK8wyids" / X
![Μάνουελ Νόιερ: Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του, έκανε 120χλμ για να το επιστρέψει και πήρε… μια φανέλα - Newsbeast Μάνουελ Νόιερ: Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του, έκανε 120χλμ για να το επιστρέψει και πήρε… μια φανέλα - Newsbeast](https://www.newsbeast.gr/files/1/2022/07/noier.jpg)
Μάνουελ Νόιερ: Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του, έκανε 120χλμ για να το επιστρέψει και πήρε… μια φανέλα - Newsbeast
![Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του Νόιερ, ταξίδεψε 120 χλμ για να το παραδώσει και για ανταμοιβή έλαβε ...μια φανέλα του! - Χαζίρ: "Είναι τσιγκούνης" - ertnews.gr Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του Νόιερ, ταξίδεψε 120 χλμ για να το παραδώσει και για ανταμοιβή έλαβε ...μια φανέλα του! - Χαζίρ: "Είναι τσιγκούνης" - ertnews.gr](https://www.ertnews.gr/wp-content/uploads/2022/07/Neuer_taxidriver_2022-768x498.jpg)
Ταξιτζής βρήκε το πορτοφόλι του Νόιερ, ταξίδεψε 120 χλμ για να το παραδώσει και για ανταμοιβή έλαβε ...μια φανέλα του! - Χαζίρ: "Είναι τσιγκούνης" - ertnews.gr
![Ο τσιγκούνης Νόιερ - Ταξιτζής έκανε 120 χιλιόμετρα, για να του επιστρέψει το πορτοφόλι του κι εκείνος του χάρισε... μία φανέλα! Ο τσιγκούνης Νόιερ - Ταξιτζής έκανε 120 χιλιόμετρα, για να του επιστρέψει το πορτοφόλι του κι εκείνος του χάρισε... μία φανέλα!](https://i1.prth.gr/images/1168x656/files/2022-07-21/neuer002.jpg)